Ankara’daki 75. Yıl Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan yaşlılar, bayram sevincini birbirleriyle ve ziyarete gelen yakınlarıyla paylaştı. Huzurevi tarafından düzenlenen bayramlaşma programında huzurevi sakinleri, bayram ziyaretine gelen yakınları ve misafirlerini ağırladı. Yaşlılar, eskiden bayramların sevinç, neşe ve dayanışma olduğunu belirtirken, günümüzde bayramların tatile dönüştüğünü ifade etti.